Aan onze school zijn 12 groepsleerkrachten en een onderwijsassistente verbonden. Het team wordt gecompleteerd met een management assistente. Naast het personeel zijn er op school heel veel vrijwilligers, al dan niet georganiseerd in commissies, die zich op allerlei manieren nuttig maken voor de school. Zij ontlasten het personeel, zodat de leerkrachten zich voluit bezig kunnen houden met hun primaire taak: het verzorgen van goed onderwijs! De vrijwilligers zijn inmiddels onmisbaar voor de school geworden. Het team waardeert hun inzet enorm. De personeelsleden op een rijtje:

 

Directeur en groepsleerkracht groep 6 en 8

C.W. (Wico) Blokland

e-mail: w.blokland@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Gozina 2Groepsleerkracht groep 0/1

G. (Gozina) Middelkoop-v.d. Water

e-mail: g.middelkoop@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Mery copyGroepsleerkracht groep 0/2  

Stagecoördinator

M. (Mery) de Bruijn-den Hartog

e-mail: m.debruijn@smdbnoordeloos.nl 

 


Aletta copyAdjunct-directeur, groepsleerkracht groep 3,

A.P. (Aletta) Vink

e-mail: a.vink@smdbnoordeloos.nl

 

 


NellyGroepsleerkracht groep 3

A.P. (Nelly) van Meuwen-Oskamp

e-mail: n.vanmeuwen@smdbnoordeloos.nl 

 

 

 

 

MartenGroepsleerkracht groep 4-5

M. (Marten) v.d. Brink

e-mail: m.vandenbrink@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

GeriGroepsleerkracht groep 4-5

G. (Geri) Langerak-Baars

e-mail: g.langerak@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

 

Christine copyGroepsleerkracht groep 6

 C.A. (Christine) Ippel-Kraaijeveld

 e-mail: c.ippel@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

GroepsleerkMarita copyracht groep 7

M. (Marita) Brand

e-mail: m.brand@smdbnoordeloos.nl 

 

 

 

GroepsleKirstenerkracht groep 7

K. (Kirsten) Lakerveld-Mandemaker

e-mail: k.lakerveld@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

WillemijnGroepsleerkracht groep 8

W. (Willemijn) de Hoog-Duijzer

e-mail: w.dehoog@smdbnoordeloos.nl

 

 


GeerteGroepsleerkracht groep 8, IB-er groep 1-8

G.N.B. (Geerte) Kooijman-Bikker

e-mail: g.kooijman@smdbnoordeloos.nl

 

 

Anne copyOnderwijsassistent 

A.(Anne) van Genderen-Otten

e-mail: a.vangenderen@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Onderwijsassistent 
G.P. (Lenneke) Paans
e-mail: l.paans@smdbnoordeloos.nl 

Lenneke

 

 Marieke copy

Management assistente

M.J. (Marieke) van der Smit-Boot

e-mail: m.vandersmit@smdbnoordeloos.nl