Aan onze school zijn 12 groepsleerkrachten en een onderwijsassistente verbonden. Het team wordt gecompleteerd met een management assistente en een interieurverzorgster. Naast het personeel zijn er op school heel veel vrijwilligers, al dan niet georganiseerd in commissies, die zich op allerlei manieren nuttig maken voor de school. Zij ontlasten het personeel, zodat de leerkrachten zich voluit bezig kunnen houden met hun primaire taak: het verzorgen van goed onderwijs! De vrijwilligers zijn inmiddels onmisbaar voor de school geworden. Het team waardeert hun inzet enorm. De personeelsleden op een rijtje:

 

Directeur en groepsleerkracht groep 7

C.W. (Wico) Blokland

e-mail: w.blokland@smdbnoordeloos.nl

 

 

Groepsleerkracht groep 1/2

G. (Gozina) Middelkoop-v.d. Water

e-mail: g.middelkoop@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 1/2 invalleerkracht 

Stagecoördinator

M. (Mery) de Bruijn-den Hartog

e-mail: m.debruijn@smdbnoordeloos.nl 

 


Adjunct-directeur, groepsleerkracht groep 3, IB-er groep 1-8

A.P. (Aletta) Vink

e-mail: a.vink@smdbnoordeloos.nl

 

 


Groepsleerkracht groep 1 en 3

G.A. (Sandra) de With- de Vroome

e-mail: s.dewith@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 4-5a

M. (Marten) v.d. Brink

e-mail: m.vandenbrink@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 4-5a

G. (Geri) Langerak-Baars

e-mail: g.langerak@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 5b/6 

A.P. (Nelly) van Meuwen-Oskamp

e-mail: n.vanmeuwen@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 5b-6

 C.A. (Christine) Ippel-Kraaijeveld

 e-mail: c.ippel@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 7

K. (Kirsten) Lakerveld-Mandemaker

e-mail: k.lakerveld@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Groepsleerkracht groep 8

W. (Willemijn) de Hoog-Duijzer

e-mail: w.dehoog@smdbnoordeloos.nl

 

 


Groepsleerkracht groep 8, IB-er groep 1-8

G.N.B. (Geerte) Kooijman-Bikker

e-mail: g.kooijman@smdbnoordeloos.nl

 

 

Onderwijsassistent 

A.(Anne) van Genderen-Otten

e-mail: a.vangenderen@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Management assistente

M.J. (Marieke) van der Smit-Boot

e-mail: m.vandersmit@smdbnoordeloos.nl

 

 

Interieurverzorgster

L. (Liesbeth) van Laar-v.d. Berg