Aan onze school zijn 13 groepsleerkrachten en vijf onderwijsassistenten verbonden. Het team wordt gecompleteerd met een management assistente. Naast het personeel zijn er op school heel veel vrijwilligers, al dan niet georganiseerd in commissies, die zich op allerlei manieren nuttig maken voor de school. Zij ontlasten het personeel, zodat de leerkrachten zich voluit bezig kunnen houden met hun primaire taak: het verzorgen van goed onderwijs! De vrijwilligers zijn inmiddels onmisbaar voor de school geworden. Het team waardeert hun inzet enorm. De personeelsleden op een rijtje:

 

Gozina 2Directeur, groepsleerkracht groep 7

C.W. (Wico) Blokland

e-mail: w.blokland@smdbnoordeloos.nl 

 

  

Gozina 2Groepsleerkracht groep 0/1

G. (Gozina) Middelkoop-v.d. Water

e-mail: g.middelkoop@smdbnoordeloos.nl

 

  

Mery copyGroepsleerkracht groep 2  

Stagecoördinator

M. (Mery) de Bruijn-den Hartog

e-mail: m.debruijn@smdbnoordeloos.nl 

 

Aletta copyAdjunct-directeur, groepsleerkracht groep 3,

A.P. (Aletta) Vink

e-mail: a.vink@smdbnoordeloos.nl

 

 

NellyGroepsleerkracht groep 3

A.P. (Nelly) van Meuwen-Oskamp

e-mail: n.vanmeuwen@smdbnoordeloos.nl 

 

 

 MartenGroepsleerkracht groep 4

M. (Marten) v.d. Brink

e-mail: m.vandenbrink@smdbnoordeloos.nl

 

 

GeriGroepsleerkracht groep 4

G. (Geri) Langerak-Baars

e-mail: g.langerak@smdbnoordeloos.nl

 

 

Marita copyGroepsleerkracht groep 5, groep 0-1

 C. (Corline) Blom

e-mail: c.blom@smdbnoordeloos.nl 

 

   

GroepsleChristine copyerkracht groep 6

 G.J.D.A. (Dineke Zweere- Hoorn

 e-mail: d.zweere@smdbnoordeloos.nl 

 

 

GroepsleChristine copyerkracht groep 6

 C.A. (Christine) Ippel-Kraaijeveld

 e-mail: c.ippel@smdbnoordeloos.nl

 

 

GroepsleKirstenerkracht groep 7, groep 5

K. (Kirsten) Lakerveld-Mandemaker

e-mail: k.lakerveld@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

WillemijnGroepsleerkracht groep 8

W. (Willemijn) de Hoog-Duijzer

e-mail: w.dehoog@smdbnoordeloos.nl

 

 


GeerteGroepsleerkracht groep 8, IB-er groep 1-8

G.N.B. (Geerte) Kooijman-Bikker

e-mail: g.kooijman@smdbnoordeloos.nl

 

 

Anne copyOnderwijsassistent 

A.M. de Bruijn-de Jong

e-mail: r.debruijn@smdbnoordeloos.nl 

 

 

 

Anne copyOnderwijsassistent 

A.(Anne) van Genderen-Otten

e-mail: a.vangenderen@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Anne copyOnderwijsassistent 

M.E. Harrewijn-van Wijk

e-mail: m.harrewijn@smdbnoordeloos.nl 

 

 

Anne copyOnderwijsassistent 
R. Matsinger-Ottens
e-mail: r.matsinger@smdbnoordeloos.nl

 

 

 

Anne copyOnderwijsassistent 

A.(Anne) Steenoven-Rispens

e-mail: a.vdsteenoven@smdbnoordeloos.nl 

 

 

 

 

ManageMarieke copyment assistente

M.J. (Marieke) van der Smit-Boot

e-mail: m.vandersmit@smdbnoordeloos.nl